Beauty-поради

Для здоров'я і чистоти тіла: 6 детокс-правил на кожен день
14 трав
14:46
Аби зберегти тіло і розум чистими та здоровими, їм потрібно влаштовувати детокс. Якщо щодня виконувати декілька простих кроків для очищення організму, то йому не знадобляться складні процедури чи операції з метою виведення токсин у майбутньому.
Хвостики, плетіння, укладки: ніжні ідеї для зачісок на весну – літо 2021
12 трав
18:59
Для кожної дівчини важливо, щоб зачіска була не лише модною, але й красивою. Зіркова стилістка зачісок Крістін Есс, яка працює з голлівудськими знаменитостями, ділиться на своїй інстаграм-сторінці ніжними ідеями для укладання волосся. Їх легко і швидко повторити самостійно, а результат буде стильним і ніжним.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.