Догляд за шкірою

Від якої косметики можна відмовитися: правила екологічно споживання актриси Анни Гресь
13 трав
20:44
Українська модель, блогерка і актриса Анна Гресь поділилася своїми правилами екологічного споживання косметики. Враховуючи необхідність збереження навколишнього середовища, варто дізнатися, які косметичні тренди вже не актуальні і чи є відмова від косметики ознакою екологічного способу життя.
Як леді повинні доглядати за собою: поради від Тетяни Терсенової-Заводовської
7 трав
20:28
Тетяна Терсенова-Заводовська була директоркою Школи леді декілька сезонів проєкту "Від пацанки до панянки". Жінка продовжує вражати усіх своїм бездоганним виглядом, ідеальним станом волосся, шкіри обличчя та тіла. Експертка у темі етикету і краси розповіла, як повинні доглядати за собою справжні леді.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.