Наука про красу

Косметика зі сильним ароматом псує шкіру: правда чи міф
13 трав
14:59
Багато жінок переконані, що "ароматні" косметичні засоби краще не використовувати. Так звані "віддушки" включають у склад косметики, щоб надати їй приємного запаху або, навпаки, приховати поганий. Тому варто дізнатися, чи справді б’юті-продукти зі сильним ароматом шкодять шкірі.
Збільшення губ під час вагітності і грудного вигодовування: можна чи ні – відповідь експертів
2 квіт
14:32
Під час і після вагітності багато жінок прагнуть щось змінити у своїй зовнішності косметологічним шляхом. Одним із найбільш поширених запитів, за словами б'юті-експертів, є збільшення губ під час ГВ. Тому лікарі і косметологи мережі салонів Kika-Style розповіли, якими можуть бути наслідки від ін'єкцій ботоксом під час вагітності і грудного вигодовування.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.