Парфуми

Chanel №5 відзначає 100 років: що потрібно знати про культовий аромат – легенди і факти
5 трав
20:14
5 травня у культового аромату Chanel №5 ювілей – йому 100. Французька кутюр’є Коко Шанель створила нетипові та загадкові для свого часу парфуми, натхненні сучасною жінкою. Формулу цього аромату імперія Chanel зберігає у секреті, що викликає у жінок зі всього світу ще більший інтерес до нього. Саме тому навколо парфумів чимало легенд, а також є не менш цікаві факти.
Armani чи J'adore Dior: улюблені парфуми Тіни Кароль, Ольги Сумської й інших українських зірок
3 бер
19:26
Якісний, оригінальний та ароматний парфум допомагає будь-якій жінці відчувати себе привабливіше і впевненіше. Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня українські зірки розповіли про аромати, які обирають для повсякденного життя та з особливої нагоди.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.