Публікації

Як у зірок: 10 наймодніших варіантів для фарбування волосся у 2021
8 трав
19:52
Загалом популярним б'юті-трендом 2021 буде фарбування волосся. Якщо ви давно не наважувалися на оновлення іміджу, то у цьому році саме час. Обирайте серед трендових відтінків: чорний шоколад, яскравий рожевий, звабливий білявий чи інший модний варіант. Приклади зірок можуть вас надихнути.
"Мене тестують": чому мультфільм з кроликом Ральфом змушує плакати і є таким важливим
19 квіт
18:31
Багато косметичних брендів продовжують тестувати свою продукцію на тваринах. Це означає, що деякий крем чи інший б'юті-засіб може потрапити у ваші руки ціною життя не однієї тваринки. Аби привернути увагу до проблеми знущань над лабораторними тваринами, зоозахисна організація Humane Society International випустила короткометражний мультфільм про кролика Ральфа.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.