Мадонна опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі відео, на якому разом із подругою Діабло Коді продемонстрували парфуми. На створення власного аромату Мадонну надихнула героїня її альбому Madame X, пише Wonderzine.

Читайте також: Українки з різними типажами зовнішності – представники нових лінійок бренду Kerastase

Популярна співачка поділилася зі своїми майже 16 мільйонами прихильників в інстаграмі, важливою для неї, подією: випуском нового власного аромату. Ролик триває понад 3 хвилини, допоки Діабло Коді розпаковує парфуми, а Мадонна розповідає про їхні особливості.

Я думаю, аромат дуже сильний, коли ти вперше наносиш його. Але через 30 хвилин він поєднується із запахом шкіри та стає більш легким,
– говорить зірка про власний аромат.

Шанувальники творчості Мадонни зазначили в коментарях до відео, що ця новина зробила їхній день. А також вони в захваті не лише від парфумів, а й від дизайну їхньої упаковки. "Я думав, що ще коробка із DVD-дисками. Цей флакон просто прекрасний, і виглядає наче пахне дуже добре. Madame X парфуми?! О так, королево", – ділиться враженнями один із коментаторів публікації.

Дата релізу поки залишається невідомою. Проте, зі слів самої Мадонни, це має відбутися зовсім скоро.

Що відомо про б’юті-діяльність Мадонни?

Під час гастролей Мадонну супроводжує навіть її особистий косметолог. Тому згодом, а саме у 2015 році, співачка запустила власний бренд косметики MDNA Skin. Вона неодноразово зазначала, що працювала над розробленням продукції марки понад 7 років. Усі продукти бренду зосереджені на боротьбу з віковими ознаками на шкірі. Косметику виготовлюють в Японії, а ціна на неї варіюється від 50 до 600 доларів.