Dior Makeup продовжує дивувати шанувальників продукції. За допомогою продуктів у новій б’юті-лінійці кожен зможете створити сяючий та модний макіяж для Нового року чи в інший святковий день, повідомляє Harper's Bazaar.

До теми: Кайлі Дженнер зачарувала різдвяною колекцією косметики у стилі "Грінч – викрадач Різдва": фото

Нова косметика від Dior Makeup

Нещодавно на офіційній сторінці в інстаграмі Dior Makeup представили новорічну колекцію косметики. Над її створенням працював креативний та іміджевий директор Dior Makeup Пітер Філіпс. Нова лінійка отримала назву Golden Nights, що є символічним, адже футляри та стіки для косметичних продуктів виконанні в золотистому блискучому кольорі.

Традиційно для новорічних колекцій декоративної косметики від Dior Makeup до Golden Nights увійшли продукти, за допомогою яких можна зробити повноцінний новорічний макіяж: палетки тіней з золотими, попелястими та синіми відтінками, яскраві помади, рум’яна, олівці для очей в чорному і золотому кольорі, а також рідкі глітери.

Пітер Філіпс зазначив, що вони хотіли створити лінійку косметики, яка володітиме шиком епохи рок-н-ролу, буде гламурною з відчуттям легкої драми і холодного сяйва. Він сподівається, що така продукція надихатиме людей на експерименти з макіяжем.