Б’юті-експерти сперечаються стосовно того, чи отримають "вибриті" брови прихильність від модниць. Vogue поділився, як можна створити трендові брови, не застосовуючи бритви для гоління.

Більше про тренди: Chanel вдосконалили скромний хвіст із волосся: ідея для зачіски з модного показу

Трендові брови 2020

Коли моделі прогулювалися по злітно-посадковій смузі на показі одягу від бренду, дочірної компанії Prada, Miu Miu, акцентом у їхньому макіяжі були лінії шкіри, які переривали зовнішні кінці брів. Якщо у 90-х, аби повторити тренд, необхідно було видаляти волосся, то у 2020 можна просто скористатися спеціальним гелем, який допоможе створити бажаний ефект.

Понад 20 років тому поголені брови мали майже усі відомі представники шоу-бізнесу від Девіда Бекхема до Vanilla Ice. А нещодавно співак Зейн Малік експериментував зі своїми бровами у стилі 90-х.

Візажисти сходяться на думці, що все нове – добре забуте старе. Тому незабаром такий стиль брів стане популярним серед усіх модниць. Але еволюція косметичних продуктів допоможе уникнути вищипування брів з коренем, аби утворити 2 стильні лінії оголеної шкіри посеред брови.