Роберт Вельс є не лише професійним візажистом, але й відеоблогером. На ютуб-каналі він навчає тонкощам макіяжу своїх глядачів та пояснює деякі популярні, але хибні переконання. Cosmopolitan поділився думкою Роберта стосовно використання консилера не за призначенням.
Читайте також: Яскраво і доречно: модні відтінки тіней для макіяжу очей у 2020
Чи можна наносити консилер на повіки
Аби не переповнювати свою косметичку зайвими продуктами, жінки не користуються спеціальним праймером для повік, який сприяє якіснішому нанесенню тіней та їхній стійкості, а обирають консилер, очікуючи та ідентичний результат. У своєму відеоуроці Роберт пояснив, чому так не можна робити.
Головною функцією консилера є маскування синців та дрібних недоліків під очима. Тому насамперед візажист зазначив, що шкіра на цій ділянці обличчя абсолютно інша, ніж та, яка є на повіках. Шкіра на повіках схильна до жирності, а під очима – до сухості. Тому консилер не блокує виділення олії на повіках. А це необхідно для того, щоб тіні добре трималися та пігмент виглядав яскраво. Консилером ви ще утворите ще більшу жирність на повіках.
Якщо ви намагаєтеся нейтралізувати дію олій, які містяться в консилері, за допомогою додаткового шару пудри, то це також неправильне рішення. "Це еквівалент двох звірств", – каже Роберт. Професіонал розповідає, що створювати таку текстуру перед нанесенням тіней не можна. Бо продукти будуть змішуватися між собою, а ефект вас неприємно здивує. Візажист все-таки рекомендує користуватися спеціальною базою під тіні для повік.
Детальніше дивіться у відео: