Шкіра є показником здоров’я вашого організму. Тому ваш емоційний стан також відображається на ній. І навпаки: коли ви впевнені у тому, що красиво виглядаєте, то автоматично отримуєте хороший настрій, пише Harper's Bazaar.

Читайте також: Чому на спині з’являється акне: 5 ймовірних причин

Як б’юті-ритуали впливають на емоційний стан людини

  • Завдяки сформованій б’юті-рутині ви економите свій час. Щоденні сталі кроки у процесі догляду за шкірою допомагають впорядкувати хаос сучасного швидкого темпу життя. Таким чином ви збережете своє як емоційне, так і фізичне здоров’я.
  • Догляд за собою може перемогти тривогу. Аби позбутися тривожних та депресивних думок, можна присвятити час чомусь корисному та приємному для себе. Проведення улюблених б’юті-ритуалів буде вдалим рішенням.
  • Доглядові процедури активізують роботу механізмів в мозку, які провокують радість. Б’юті-рутина повинна асоціюватися у вас з приємним проведенням часу, а не нудним обов’язком. Виконуйте лише ті доглядові процедури, від яких отримуватимете насолоду. І ви навіть не помітите, як протягом важкого дня очікуватимете вечора, щоб потішити себе ніжним масажем обличчя чи теплою ванною із застосуванням очищувальних, відлущувальних та зволожувальних засобів.
  • За допомогою правильного догляду за шкірою ви піклуєтеся про себе. Б’юті-процедури формують послання в мозок, що ви любите себе і свою шкіру, бо бережете її і доглядаєте за нею. Таким чином ваша самооцінка та впевненість у своїй красі автоматично підвищаться.