Колекцію татуювань Джастіна Бібера Allure називає вражаючою. 7 вересня співак опублікував фото на своїй інстаграм-сторінці, на якому можна детально розгледіти його нове тату.

Більше про зірку: Легка недбалість та закручені кінці: оригінальна зачіска Джастіна Бібера у кліпі Popstar

Джастін Бібер поділився зі своїми 147 мільйонами підписників в інстаграмі оригінальним селфі із нижнього ракурсу. Співак сфотографував своє обличчя так, аби було добре видно його нове татуювання на шиї: вертикальна троянда з правого боку. На цьому Джастін не зупинився. Згодом він опублікував відео із процесом створення татуювання та ще одне селфі з новою "прикрасою" на тілі.

В описі до першого фото співак додав: "Doctor Woo, дякую тобі за це". Продовження фрази стали емоджі у вигляді червоної троянди та, складених із вдячністю, рук.

Тату-троянду відомому виконавцю робив, популярний серед голлівудських зірок, майстер Doctor Woo. Стиль його праці легко впізнати. В списку його клієнтів є Ванесса Хаджес, якій професіонал намалював на тілі тату-голкою ангела на початку цього року, Люсі Хейл та її лампочка на руці також заслуга Doctor Woo і декілька татуювань Майлі Сайрус. Знаменитості поширювали знімки своїх малюнків на тілі та позначала акаунт свого майстра.