Джо Джонас раніше мало експериментував зі стрижкою та кольором свого волосся. Проте за кілька останніх місяців співак вже двічі кардинально змінив імідж, пише Allure.

Вам буде цікаво: Порівняли з образом її колеги: у який яскравий колір пофарбувала волосся співачка Alyosha

Після народження доньки Джо Джонас змінив свій чорнявий колір волосся на холодний платиновий "блонд". Та незадовго зірковий чоловік оприлюднив нові зміни іміджу: неонове рожеве волосся. Таким чином він продемонстрував свою підтримку місяцю боротьби із раком молочної залози та людям, які хворіють.

Спочатку Джо опублікував інстаграм-історію у вигляді милого селфі із блискучою рожевою стрічкою на задньому тлі, яка означає, що фарбування волосся було зроблено спеціально до місяця поінформованості про рак молочної залози. А згодом Джо поділився іншою світлиною на своїй інстаграм-сторінці із хештегом: "Я проголосував".


Новий колір волосся Джо Джонаса / Instagram Stories / @joejonas

Нагадаємо, що співак експериментує із рожевим відтінком волосся не вперше. Хто добре знайомий із творчістю Джо Джонаса, то знає, що у 2016 він пофарбував волосся у карамельно-рожевий із блакитними пасмами для церемонії нагородження Kids Choice Awards. Того ж року співак фарбував свій чубчик у колір фуксії.