Ванесса Гадженс привернула ще більшу увагу до своїх яскравих карих очей, створивши стильний smoky eyes. На світлині зірки детально видно особливості її мейк-апу, пише Cosmopolitan.

До теми: 4 модних варіанти для макіяжу, який можна зробити в новорічну ніч

Макіяж для карооких брюнеток

Якщо ви вважаєте себе ефектною кароокою брюнеткою, то можете підкреслити свою сексуальність за допомогою макіяжу, ідеєю якого поділилася Ванесса Гадженс. Такий варіант мейк-апу також стане вдалим вибором для довершення вечірнього образу з нагоди прийдешніх свят.

Зірка продемонструвала макіяж, в якому акцент зроблено на спокусливий погляд. Окрім м'яких графітових стрілок у стилі котячого погляду та золотистих тіней на повіках, Ванесса додала на щоки персикові рум'яна і бронзером підкреслила вилиці. Красуня покрила губи напівматовою помадою натурального бежево-персикового відтінку. Такий трюк допоміг їй збалансувати виразний макіяж очей.

Зокрема, прихильницею схожого мейк-апу є Дженніфер Лопес, яка часто з'являється на публіці з золотистими тінями, помадою нюдового відтінку та пудрою на вилицях, яка створює ефект бронзера.