Смілий макіяж очей завжди в моді. Ванесса Гадженс часто ділиться зі своїми підписниками в інстаграмі варіантами оригінального мейк-апу, який створює самостійно.

Вам буде цікаво: Макіяж для першого побачення: як сподобатись йому одразу

Акторка випробувала на собі трендовий неоновий макіяж у вигляді подвійних стрілок на повіках. Зірка опублікувала в інстаграм-історії селфі зі своїм цуценям. На світлині можна ретельно розгледіти мейк-ап Ванесси.

Для створення макіяжу очей Ванесса Гадженс використала чорну рідку підводку, якою намалювала тонкі стрілки на обох очах максимально близько до лінії росту вій. Верхні товстіші стрілки знаменитість продемонструвала у неоновому лаймово-зеленому кольорі. За допомогою такого відтінку вона вдало підкреслила колір своїх очей та зробила погляд виразнішим, скориставшись тушшю для вій.

Яскравий макіяж
Неоновий макіяж / Фото Instagram Stories

Зокрема, на світлині можна помітити, що Ванесса також нафарбувала брови спеціальними тінями, а на шкірі створила бездоганний рівний тон, використовуючи тональну основу та консилер для маскування дрібних недоліків і темних кіл під очима.

Ідеєю неонового ефектного макіяжу від Ванесси Гадженс можна скористатися навіть восени, аби додати яскравих барв у сірі будні.