39-річна Періс Гілтон активно веде свою інстаграм-сторінку, де ділиться цікавими подіями зі свого життя. Після прем’єри відео на ютубі, Періс поділилася зі своїми майже 13 мільйонами підписників в інстаграмі відео з новим іміджем.

Також цікаво: Як оновити зачіску восени: стильна ідея від Пріянки Чопри

На усіх відео, які Періс Гілтон опублікувала в інстаграмі, вона вказала геолокацію Bel Air. Вона записала короткі ролики зі своїми друзями: Карою Делевінь, Джеймсом Чарльзом та Diplo. Проте, навіть попри використання інстаграм-фільтру, на відео добре видно, що Періс пофарбувалася.

Вона не наважилася повністю змінити повністю колір волосся на трендовий пастельний рожевий, як ще зробили багато інших відомих людей: Кайя Гербер, Карлі Рей Джепсен, Аріель Вінтер та інші. Періс Гілтон зробила яскраве омбре. Вона поєднала довгі платиново-біляві пасма із яскравим блакитним та персиковим відтінками. "Блонд" плавно переходить в інші кольори біля підборіддя зірки, а блакитний та помаранчевий плавно стають більш насиченими ближче до кінців волосся.

Прихильники Періс Гілтон позитивно відреагували на зміни в її іміджі. У коментарях до відео деякі з них зазначили, що такі зміни це "дуже по-паризькому".