Дружина принца Гаррі вміло поєднує у своєму стилі легку недбалість та демократичність. Навіть, на перший погляд проста у виконанні, укладка Меган Маркл продумала до деталей. Harper's Bazaar розповів, як створити королівські локони.

Вам буде цікаво: Ідеальний догляд за волоссям: 4 правила, яких дотримуються француженки

Як повторити укладку Меган Маркл

  • Насамперед варто додати, що ідеальні локони не вийдуть на короткій довжині волосся. Аби отримати бажані хвилі, вам знадобляться пасма, які можна мінімум 2 рази обкрутити навколо спеціальних термощипців для укладки.
  • Важливо правильно та регулярно доглядати за волоссям, щоб воно не було сухим. Також, якщо ваші пасма трішки кучеряві та неслухняні, то перед створенням королівської укладки зробіть їх гладенькими, а потім застосовуйте спеціальний прилад для накручування волосся.
  • Після миття голови скористайтеся пінкою для об'єму волосся. Розчешіть його і переходьте до накручування.
  • Щоб локони виглядали гладенькими та шовковими, створюйте їх лише на свіжовимитому волоссі. Для кращого ефекту можете нанести сухий шампунь на корені.
  • Коли волосся буде накрученим із необхідними об'ємом та текстурою, зафіксуйте результат спеціальним лаком. Він забезпечить стійкість укладки та пружність локонів протягом всього дня.