Екологічна туалетна вода Calvin Klein, офіційна назва якої CK Everyone, отримала сертифікат якості Інноваційного інституту продуктів Cradle to Cradle. Про це повідомляє онлайн-видання для жінок Wonderzine. Згаданий інститут задає світові стандарти для безпечних продуктів, які повинні виготовлювати якісно та без відходів, шкідливих для довкілля.

Читайте також: Чому потрібно відмовитися від косметики, яку тестують на тваринах

CK Everyone пахне, як органічна апельсинова олія, синій чай та віддає ноткою кедра. Склад туалетної води містить 77% натуральних інгредієнтів, які отримали за допомогою природнього та нешкідливого способу. Інші хімічні речовини пройшли ретельну перевірку на вміст токсичних компоненті. У результаті їхню безпечність та відповідність до вимог стандартів сертифікації доведено.

Аромат парфуму є ще однією його особливістю. Він – гендерно нейтральний. Тобто ідеально підійде як для жінки, так і для чоловіка. Можна придбати навіть один флакон на двох.

Також флакон і упаковка для екологічних парфумів створена із перероблених вторинних відходів та містить 30% матеріалів, які придатні для повторної утилізації.

Coty – виробник косметики, якому належить бренд Calvin Klein, зазначає, що їхня компанія надалі виготовлятиме засоби, які можна буде називати екологічними та раціональними у використанні. Зокрема віце-президентка департаменту стратегії і розвитку та докторка інституту Cradle to Cradle, Крістіна Рааб додала: "Отримання сертифікату якості матеріалу Cradle to Cradle на туалетну воду CK Everyone – це ще один важливий крок косметичної промисловості у напрямку до всесвітнього використання безпечних, безвідходних та тих матеріалів, які не несуть шкоди".