Бетіна Голдштейн показала, як зробити яскравий манікюр своїми руками, розповідає "Новое время". Nail-експерт зняла відео із покроковою інструкцією та опублікувала його на своїй інстаграм-сторінці.

До теми: 10 актуальних трендів: манікюр, який ще довго не вийде з моди

Як зробити манікюр зі зміїним принтом

Створити нейл-дизайн зі зміїним принтом, як показала Бетіна, зможуть навіть ті, хто не володіє спеціальними навичками. Такий ефектний дизайн легко відтворити в домашніх умовах.

Аби зробити манікюр технікою, яку вигадала Бетіна Голдштейн, вам знадобиться тканина з дрібною сіткою, зубна щітка і звичайна шпилька для волосся. За допомогою цих предметів можна створити ефект зміїної шкіри на нігтях.

Коли журнал V Magazine запропонував мені створити дизайн нігтів за допомогою звичайних речей з дому, я хотіла представити щось оригінальне. Я використовувала зубну щітку, шпильку і розрізала старий мішок для білизни, щоб отримати невеликий клаптик тканини з сіткою. В якості основи я вибрала насичений червоний лак, щоб надати манікюру відчуття рок-н-ролу,
– поділилася враженнями майстриня манікюру.

Зокрема, на своїй інстаграм-сторінці Бетіна опублікувала світлини з варіантами нейл-дизайну у стилі зміїної шкіри, які також можна відтворити, використовуючи вищепоказану техніку.