Можливо, ви будете здивовані, коли почуєте, що фаза місяця має зв'язок із сприятливим періодом для стрижки. Астрологи у цьому переконані, тому вони рекомендують дізнатися про енергетику певного дня, перш ніж записуватися до перукаря. Для цього й існує місячний календар стрижок на липень 2020.

Вам буде цікво: Розкішне волосся за будь-яких умов: правила літнього догляду

За місячним календарем на липень 2020 року циклічна зміна фаз місяця буде проходити в такій послідовності:

Новолуння – 19 липня о 5 годині 42 хвилини.

Повний місяць – 3 липня о 18 годині 59 хвилин.

Зростаючий місяць з 1 по 2 липня та з 20 по 31 липня 2020, окрім 25 липня.

Спадаючий місяць з 4 по 10 липня та 12-18 липня 2020.

З урахуванням особливостей впливу місяця на долю та стан людини, ось поради, коли краще стригти волосся в цьому місяці:

1 липня (середа) – якщо прагнете отримати густе волосся та сприяти його росту, то стрижіться у другій половині дня. А час до обіду витратьте на вибір трендової зачіски.

2 липня (четвер) – енергетично наповнений день. Стрижка у такий період принесе вам успіх на роботі та належну оцінку ваших старань в очах начальства.

3 липня (п’ятниця) – у цей спекотний літній день краще не стригтися. Проте зміна кольору волосся буде вдалим рішенням. Обирайте відтінок кардинально протилежний своєму.

4 липня (субота) – не можна обрати більш рекомендованого часу для стрижки. Це буде перша ніч спадаючого місяця, тому перед нею доречно зробити стрижку, яка поверне вас у часі. А саме: один із літніх трендів це варіанти зачісок, які були популярними у 90-х.

5 липня (неділя) – якщо підрізати волосся у цей день, то воно буде неслухняним та повільно ростиме.

6 липня (понеділок) – позбуватися великої довжини волосся не варто. Краще просто підрізати кінчики.

7 липня (вівторок) – наважтеся на ті зміни, яких давно хотіли, але не робили через певні упередження. Будь-які ризиковані дії з волоссям у цей день матимуть позитивні наслідки.

8 липня (середа) – експериментуйте із плетіннями, але стригтися не слід, бо це може закінчитися випадінням волосся.

9 липня (четвер) – власницям хвилястого волосся, які прагнуть його постійно вирівняти, можна наважитися сьогодні на стрижку. Ефект вас приємно здивує.

10 липня (п’ятниця) – зробіть модну гривку. Пасма волосся ляжуть акуратно та із ними не буде проблем під час майбутніх укладок.

11 липня (субота) – вдалий час для домашніх стрижок. Спробуйте самостійно позбутися посічених кінчиків.

12 липня (неділя) – день сприятливий для збагачення ваших знань про особливості волосся. Дізнайтеся сьогодні про нього нову інформацію, а стрижку відкладіть на інший день.

13 липня (понеділок) – присвятіть вечір домашнім процедурам догляду за волоссям. Адже одна стрижка не врятує ситуації. Аби мати розкішну шевелюру, варто про неї дбати регулярно.

14 липня (вівторок) – астрологи описують цю дату, як сприятливу для зміни іміджу. Якщо ви зробите ризиковану стрижку, то проблем із вкладанням волосся не буде.

15 липня (середа) – довге підрізати, коротке наростити. Енергетика дня допоможе вам досягнути омріяного результату.

16 липня (четвер) – стрижка сьогодні повинна бути незапланованою. Довіртеся професіоналізму свого перукаря.

17 липня (п’ятниця) – якщо ваше волосся останнім часом активно почало тьмяніти, втратило природній блиск та об’єм, то маніпуляції з ним у цю дату підуть лише на користь.

18 липня (субота) – виходьте за рамки, приміряйте нові образи у вигляді зміни кольору волосся, але від стрижки утримайтеся.

19 липня (неділя) – період молодика не сприятливий для зміни довжини волосся.

20 липня (понеділок) – якщо ви нарешті підготувалися до прийому у перукаря, то не зволікайте. Після стрижки на вас очікує ряд компліментів від шанувальників.

21 липня (вівторок) – досить сумніватися, чи варто вкорочувати свою довгу косу. Життя і так рутинне, тому почніть з мінімальних змін.

22 липня (середа) – волосся сіктиметься, якщо із ними щось робити сьогодні.

23 липня (четвер) – дата для процедур, які передбачають лікування батоксом, біозавивку, кератинове випрямлення, мезотерапію та інші.

24 липня (п’ятниця) – спробуйте зробити модну "порвану" гривку або стрижку каскад.

25 липня (субота) – сьогоднішні зміни в образі сприятимуть налагодженню відносин із другою половинкою та з іншими членами родини.

26 липня (неділя) – зважте усі "за" та "проти" у питання, чи варто вам стригтися. Запитайте поради у близьких, а наступного дня прийміть правильне рішення.

27 липня (понеділок) – почніть тиждень яскраво. Наприклад, стрижкою, з якою себе раніше не уявляли.

28 липня (вівторок) – будь-які маніпуляції із волоссям тягнутимуть за собою проблеми із зовнішнім виглядом.

29 липня (середа) – надихніться зачіскою когось із зірок і спробуйте її відтворити на собі самостійно або з допомогою спеціаліста.

30 липня (четвер) – час оновити колір волосся.

31 липня (п’ятниця) – якщо ви чекали найкращого дня для стрижки, то він сьогодні. Кінець місяця сприяє успіху кожного вашого рішення. Не слід більше відкладати стрижку на потім. Зробіть її просто зараз.