Окрім правильного догляду за волоссям, на вигляд вашої шевелюри впливає енергетика дня, коли ви зібралися щось змінювати у своїй зовнішності. Інколи мінімальні зміни у зачісці можуть позитивно або негативно відобразитися на ваших особистих чи робочих відносинах, а візит у салон краси може принести не лише гарний настрій, а й фінансове благополуччя.

Читайте також: Які зачіски зараз не в моді: 5 застарілих варіантів, від яких варто відмовитися

За місячним календарем на вересень 2020 року циклічна зміна фаз місяця буде проходити в такій послідовності:

Молодик – 16 жовтня 2020 року.

Повний Місяць – 2 та 31 жовтня 2020 року.

Зростаючий Місяць – 1 жовтня та з 18 по 30 жовтня 2020 року.

Спадаючий Місяць – з 3 по 15 жовтня 2020 року.

З урахуванням особливостей впливу місяця на долю та стан людини, ось поради, коли краще стригти волосся в цьому місяці:

1 жовтня (четвер) – у перший день місяця тримайте ножиці подалі від свого волосся. Стрижкою сьогодні ви привабите лише негаразди у своє життя.

2 жовтня (п’ятниця) – якщо любите ризик, то не скасовуйте візит до перукаря у цю дату. Проте сьогоднішні зміни у зовнішності спровокують неабиякі пригоди на весь місяць. І вони можуть бути не лише приємними.

3 жовтня (субота) – стрижка сьогодні зможе покращити ваш настрій. Але на цьому переваги візиту в салон краси завершуються.

4 жовтня (неділя) – утримайтеся від кардинальних змін іміджу, якщо не хочете спровокувати появу легких захворювань та проблем із артеріальним тиском.

5 жовтня (понеділок) – стрижіться, фарбуйтеся, робіть епатажні зачіски. Будь-яке оновлення вашого hair-стилю допоможе налагодити проблеми в особистому житті.

6 жовтня (вівторок) – якщо пострижетеся сьогодні, то укладка матиме природний ефект недбалості, бо волосся буде неслухняним.

7 жовтня (середа) – підріжте кінці. Таким чином ви позбудетеся не лише неестетичних посічений волосин, а й відштовхнете токсичних людей зі свого оточення.

8 жовтня (четвер) – щоб отримати підвищення по кар’єрній ланці, спробуйте оновити образ стильним чубчиком.

9 жовтня (п’ятниця) – фаза місяця несприятлива для вкорочення довжини волосся.

10 жовтня (субота) – зверніть увагу на модні варіації боб-каре. Таке стрижка сьогодні активізує ваше креативне мислення та відкриє нові горизонти можливостей, які ви раніше не помічали.

Коли стригти волосся
Коли стригти волосся в жовтні 2020 / Фото Unsplash

11 жовтня (неділя) – організуйте домашній спа-догляд для волосся. Від стрижок варто утриматися.

12 жовтня (понеділок) – почніть новий тиждень зі зміни іміджу. Якщо зробити стильну стрижку сьогодні, то волосся ростиме швидко і буде слухняним.

13 жовтня (вівторок) – будь-які б’юті-дії із волоссям сприятимуть позитивному розвитку любовних стосунків.

14 жовтня (середа) – відмовтеся від hair-процедур сьогодні, як не прагнете негараздів із начальством. Краще витратьте вільний час на манікюр та педикюр.

15 жовтня (четвер) – стрижка у цей день допоможе вашим локонам мати здоровий та блискучий вигляд.

16 жовтня (п’ятниця) – енергетика дня ідеально підходить для кардинальних змін. Зробіть ультрамодну стрижку, на яку давно не наважувалися. Експериментуйте із довжиною і не оплакуйте свої довгі пасма, адже результатом стрижки будете приємно вражені.

17 жовтня (субота) – експериментуйте із кольором волосся, а радикальних рішень стосовно довжини волосся приймати не рекомендовано.

18 жовтня (неділя) – якщо постригтися сьогодні, то волосся відростатиме повільно, але ефект після стрижки збережеться надовго.

19 жовтня (понеділок) – дата підходить для експериментів з волоссям. Мінімальна зміна довжини привабить фінансові блага у ваше життя.

20 жовтня (вівторок) – ретельно підійдіть до вибору стрижки. Аби вона продемонструвала усі свої переваги, обирайте не лише той варіант, який вам дуже подобається, а й він повинен відповідати останнім трендам.

21 жовтня (середа) – день є одним із найбільш сприятливих у місяці для стрижки. Якщо перукар запропонує вам неординарну ідею, не спішіть відмовлятися. Усе нове, здобуте сьогодні, стимулюватиме потік успіху в різних сферах.

22 жовтня (четвер) – зробити стрижку у стилі каскаду сьогодні буде вдалим рішенням.

23 жовтня (п’ятниця) – енергетика дня сприятлива для змін зовнішності власними руками. Пофарбуйтеся або зробіть чубчик перед дзеркалом, якщо прагнете отримати нові емоції та вдосконалити навички.

Дні для стрижки
Сприятливі та несприятливі дні для стрижки волосся в жовтні / Фото Pexels

24 жовтня (субота) – відкладіть усі справи і прямуйте у салон краси. Присвятіть день собі і змінам іміджу. Компліменти, які ви отримаєте опісля процедур, дадуть вам поштовх та сили рухатися далі тільки вперед.

25 жовтня (неділя) – перенесіть стрижку на наступний день, щоб уникнути труднощів у стосунках з коханим.

26 жовтня (понеділок) – нейтральний день. Зверніть увагу на власні побажання.

27 жовтня (вівторок) – не обмежуйтеся однією стрижкою. Дата також підходить для зміни кольору волосся. Варто спробувати трендовий мідно-червоний відтінок.

28 жовтня (середа) – поцікавтеся стрижками, які зараз на піку популярності. Адже сучасній жінці слід виглядати не лише привабливо, а й стильно.

29 жовтня (четвер) – усі чинники сприятимуть вдалому результату вашим експериментам з волоссям. Не хвилюйтеся, бо будь-яка стрижка незабаром принесе за собою позитивну подію у ваше життя.

30 жовтня (п’ятниця) – аби покращити стан шевелюри, проведіть сьогодні оздоровчі процедури для неї. Якщо бачите певну проблему, то не відкладайте її вирішення на потім. Зверніться на консультацію до спеціаліста.

31 жовтня (субота) – особлива дата, яка сповнена магічною енергетикою. Сьогодні не варто позбуватися довжини волосся, а навпаки: можна наростити локони чи дати належний догляд вже існуючим.