Підготовка шкіри до макіяжу залежить від вашого типу. Новий канал поділився різними методами, які трішки відрізняються один від одного, якщо у вас або суха, або жирна, або комбінована шкіра.

Вам буде цікаво: Варто взяти на озброєння: Слава Камінська поділилася 5 порадами для догляду за шкірою обличчя

Як підготувати шкіру до нанесення макіяжу

  • Очищення. Для проведення цього етапу усім типам шкіри слід використовувати міцелярну воду. Корисні частинки – міцели, які містяться в засобі, витягують бруд з вашої шкіри. Варто знати, що навіть міцелярна вода не забезпечить вам ідеально чистих пор. Для цього існують наступні кроки підготовки. Проте очищення є найважливішим.
  • Тонізування та зволоження. Після належного очищення шкіри потрібно використати тонік. Сухому та чутливому типу шкіри рекомендовано не робити цей крок або застосувати засіб для тонізування, який містить заспокоюючі компоненти. Власницям жирної чи комбінованої шкіри тонік допоможе закрити пори та балансувати активність жировиділення. Нанесення тоніка сприяє ефективнішому вбиранню шкірою живильних властивостей засобів. Після тонізування перейдіть до зволоження: масажними рухами розподіляйте зволожувальний крем по обличчю.
  • Захист. Аби вберегти шкіру від передчасного старіння, варто захищати її від впливу ультрафіолетових променів. Для цього перед макіяжем наносіть на обличчя засіб із SPF. Існують креми, які одночасно поєднують в собі сонцезахисні та зволожувальні властивості. Ви також можете користуватися ними.
  • Використання праймера. Праймер на основі силікону для шкіри обличчя є запорукою бездоганного мейк-апу. Він заповнює тонкі лінії зморшок та пори. Це сприяє розгладжуванню шкіри та утворенню рівномірного тону. Наносіть праймер подушечками пальців, наче вбиваєте його в шкіру. Таким чином ви зможете забезпечити ідеальне покриття тональною основою.