2020 став періодом, коли знову актуальними почали ставати тренди із 90-х. Це стосується не лише тенденцій в одязі, але й у б’юті-індустрії також. Cosmopolitan назвав зачіску, яка була найбільш популярною два десятиліття тому і після гучного повернення у наші дні завоювала прихильність стильних жінок.

Також цікаво: Боб-каре для осені: варіанти модної стрижки

Дрібні косички, які обрамляють обличчя

Саме ця зачіска стала трендом 2020. Вона є одночасно модною та зухвалою. Найвдалішим вибором буде поєднання стильної зачіски із образами street-style. Вона легка та швидка у виконанні: дрібні косички можна носити із розпущеним волоссям, сформувати високий хвіст чи заплести більші коси і зафіксувати їх, дозволивши маленьким залишатися спереду.

Трендові косички можна прикрашати стильними аксесуарами для волосся. Наприклад, різнокольоровими спеціальними гумками чи шпильками, які також повернулися в моду із 90-х. Таким чином ви зможете додати своєму образу легкої безпосередності та милу нотку бунтарства.

Однією із варіації модної зачіски є ще один hair-тренд 90-х. Це волосся, зібране ззаду, а обличчя обрамляють випущені пасма. Прихильницями укладки свого часу були Кейт Мосс, Гвінет Пелтроу та інші. А у 2020 схожу зачіску роблять Белла Хадід, Дуа Ліпа, Ельза Госк і не тільки.