InStyle пише, що такий герой дебатів заслуговує мати власний нейл-дизайн. Зіркова майстриня манікюру, послугами якої користується навіть Белла Хадід, відтворила муху з голови віцепрезидента на своїх нігтях.

Читайте також: Манікюр на осінь у чорному кольорі: 5 ідей для натхнення

Відома нейл-майстриня Мей Каварджі започаткувала новий тренд у манікюрі. Й, можливо, передбачила інцидент у прямому ефірі, адже почала робити манікюр із мотивами комахи ще за 2 години до того, як він трапився. Мей прогнозує, що мухи на нігтях стануть головною тенденцією в осінньому манікюрі.

Спочатку Мей Каварджі опублікувала жартівливе відео зі своїм новим манікюром, де намагається зігнати з нігтів муху. А згодом поділилася колажем свого манікюру та мухи на сріблястому волоссі віцепрезидента Майкла Пенса. Майстриня запитала, яка муха краща, отримавши в коментарях неймовірний фідбек. Підписники Мей оцінили жарт та написали, що це справді дуже смішно.

Муха, яка покрасувалася на дебатах на голові віцепрезидента США, стала не лише улюбленицею нації, а й натхненницею для трендового нейл-дизайу.