Дівчина була такою нестримною у перевтіленні себе на "красуню", що витратила для цього 135 тисяч доларів. Уніан повідомляє, що Барбара Луна Сіпос позбулася роботи через те, що стала схожою на ляльку Барбі.

Читайте також: Зміни у фешн-індустрії: вперше дівчина із синдромом Дауна стала обличчям Gucci та Vogue

Дівчина не приховує, що із самого дитинства їй подобалася зовнішність ляльки Барбі. Згодом вона сама наважилася стати такою. Це обійшлося їй великою кількістю дорогих пластичних операцій, перша з яких була у 17 років Барбари. Спочатку прихильниця Барбі збільшила груди, і вже через рік їй пощастило зустріти свого майбутнього чоловіка. Він також позитивно ставився до пластичних операцій і хотів бути схожим на іграшку. Всі операції, які Барбара робила згодом, оплачував чоловік.

Серед тих змін, які робила Барбара, є бразильська підтяжка сідниць, операція на піхві, 2 ринопластики, кілька маніпуляцій для зменшення підборіддя та зміни форми щелепи, а також ін’єкції для збільшення губ і підтяжка брів.

Проте лялькова зовнішність тепер заважає Барбарі влаштуватися на роботу. Вона каже, що їй відмовляють через "ауру та харизму, яка зводить чоловіків з розуму". Зокрема, реальна Барбі зазначає, що їй подобається, коли вона не обділена чоловічою увагою. Тепер вона має на меті знову вийти заміж, адже у 2019 розлучилася зі своїм колишнім чоловіком.