На здоров’я шкіри впливає багато факторів. Серед них особливості вашої б’юті-рутини. Elle поділився дієвими порадами, які допоможуть досягнути ефекту сяйва на шкірі.

Читайте також: Від календули до копалу: мексиканські таємниці догляду за шкірою

Як зробити шкіру сяючою

  • Змініть креми на гелі із легкою текстурою. Для чутливої та жирної шкіри у T-зоні не можна використовувати "важкі" креми, бо вони провокують прориви та сухість. Тому обирайте гелеві засоби для зволоження на безмасляній основі.
  • Регулярно наносіть захисний SPF-засіб. Таким чином ви зможете захистити шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів і зберегти її сяючий вигляд. Лікар-естетик Періс Ачарія пояснює: "Коли клітини піддаються дії УФ-променів, колаген дегенерує. Це спричинює дрібні зморшки та втрату пружності шкіри. Це не тільки пришвидшить процес старіння, але і ваша шкіра буде більш сприйнятливою до появи пігментних плям, що призведе до її нерівномірного відтінку".
  • Робіть масаж обличчя. Коли ви стимулюватимете кровообіг за допомогою правильного масажу, то шкіра матиме яскравий та сяючий колір. Масаж допомагає виводити токсини і відкривати доступ кисню до шкіри, активізуючи вироблення колагену, який сприяє молодому та сяючому вигляду обличчя.
  • Починайте день із вітаміну C. Інгредієнт, який є головним стимулятором появи сяйва на шкірі. Він сприяє виробленню колагену та освітлює шкіру. Доктор Ачарія каже: "Вітамін C також захищає шкірний покрив від пошкодження факторами навколишнього середовища, освітлює пігментацію, спричинену сонячними променями чи утворенням рубців".
  • Споживайте більше омега-3. Таємниця чудового кольору шкіри може бути у вашому раціоні. Споживаючи омега-3 жирні кислоти, вам буде легше досягти ефекту омріяного сяйва на обличчі. "Омега-3 жирні кислоти відповідають за підтримку здорових мембран навколо клітин шкіри", – говорить доктор Періс Ачарія. "Якщо у нас їх не вистачає, здатність шкіри поглинати та утримувати вологу зменшується, спричинюючи зневоднену або суху шкіру, яка згодом починає лущитися".