Нещодавно Даша опублікувала історію в інстаграмі, де помішує відвар із лаврового листя. Це викликало неабияку цікавість в її аудиторії. 24 канал дізнався, якими насправді корисними властивостями для шкіри володіє лавровий листок.

Зірки відкривають секрети: Домашні б’юті-поради від Хлої Кардашян


Дарія Квіткова готує відвар для очищення шкіри / Instagram / @kvittkova

Коли блогерка почала отримувати безліч питань на кшталт: що це означає і для чого їй це, то опублікувала ще одну історію вже з рецептом цілющого відвару з лаврового листя. І додала: "Хто пропустив тему лаврового листа, робіть скрін".


Рецепт відвару із лавгового листя / Instagram / @kvittkova

Користь відвару

Лавровий листок – найцінніший компонент у домашній косметології. Він є природним антисептиком, який має протизапальні властивості. На основі рослини готують відвари, настоянки, з неї добувають ефірну олію. Хімічний склад лаврового листя багатий на елементи природного походження. Тому відвар з нього п’ють, коли страждають на вірусну інфекцію, хвороби ротової порожнини, гнійні захворювання шкіри. Також він слугує чудовим засобом для профілактики усіх описаних проблем і не тільки.

Рецепт

Щоб очистити шкіру таким самим методом, яким користується Даша Квіткова, вам знадобиться лаврове листя і вода. На півлітра води киньте 5 листочків. Кип’ятіть помішуючи протягом 20 хвилин. Потім дайте відвару охолонути. Отриману рідину потрібно пити по одному ковтку двічі-тричі на день. Курс прийому відвару має складати не більше 3-5 днів. Він дуже дієво очищує кишечник. Тому легко може йому і нашкодити, якщо не дотримуватися вказаної норми.