Цікаво те, що брюнеткам також може личити правильний тон бежевого. Акторка та модель, відома головною роллю у серіалі "Емілі в Парижі", 32-річна Лілі Коллінз на власному прикладі демонструє відтінки помад для губ, які мають вдалий вигляд на темноволосих красунях.

Не менш цікаво: Яку помаду вибрати білявкам: Марго Роббі показує 5 найкращих відтінків

5 наймодніших відтінків помад для брюнеток

Жіночний малиновий

Такий відтінок може стати вдалим доповненням як повсякденного, так і святкового образу. Спробуйте створити монохромний макіяж: на повіки та губи нанести один колір, як це зробила Лілі Коллінз.

Макіяж
Макіяж у ніжних відтінках / Фото з інстаграму Лілі Коллінз

Ефектний сливовий

За допомогою малинової помади можна візуально додати об'єму губам. Яскравий акцент на губах дозволяє заощадити час на мейк-апі очей. Доповніть його акуратно і стильно зачесаними бровами.

Відтінок
Неймовірний відтінок для мейк-апу губ / Фото з інстаграму Лілі Коллінз

Стриманий бежевий

Навіть натуральний відтінок на губах брюнеток може ефектно виглядати. Проте у такому макіяжі слід підкреслити погляд чорним олівцем, аби зробити очі більш виразними. В той час бежевий відтінок звабливо красуватиметься на вустах.

Помади
Помади для брюнеток / Фото з інстаграму Лілі Коллінз

Грайлива фуксія

Для особливої нагоди жінкам з темним волоссям варто мати у своїй косметичці помаду кольору фуксії. Макіяж губ у такому стилі надасть вашому образу жіночності, кокетливості та сексуальності.

Губи
Як малювати губи брюнеткам / Фото з інстаграму @lilyscolins

Звабливий вишневий

У будь-якій незрозумілій ситуації – вишнева помада буде вдалим вибором. Доповнюйте модним відтінком стриманий чи більш відвертий образ, аби зробити його незабутнім.

Акцент
Красивий акцент б'юті-образу / Фото з інстаграму Лілі Коллінз