Зовсім скоро прихильники продукції бренду Fenty Beauty зможуть не лише робити макіяж за допомогою улюбленої косметики, а й проводити доглядові процедури для своєї шкіри. Allure розповів про деталі нової косметичної лінійки Ріанни, які поки що відомі.

Цікаво знати: Асиметричний боб та густі кучері: зачіски зірок, які вплинули на моду у всьому світі

Для Fenty Skin представники бренду створили новий офіційний обліковий запис в інстаграмі. На профіль підписалися вже понал 150 тисяч людей. Саме тут можна дізнатися про останні новини щодо запуску лінійки. Один із дописів на сторінці є скріншотом із твіттеру Ріанни, на якому зображено, як одна із фанаток її бренду прокоментувала, що не може дочекатися, коли з’являться засоби для догляду за шкірою від Fenty Beauty. В описі публікації анонсовано: "Очікування вже скоро завершаться, сестро". І додано, що доглядова косметика Fenty Skin буде доступною для придбання з 31 липня.

На першому відео, яке є на сторінці в інстаграмі Fenty Skin, Ріанна демонструє процедуру поетапного догляду за шкірою з використанням нових продуктів виробництва власного бренду. Зірка використовує піну для вмивання, тонер або есенцію та зволожувальний крем. Конкретних деталей про продукцію, яка буде в лінійці наразі невідомо.

Ще одним скріншотом зі свого профілю в твіттері Ріанна дала зрозуміти, що нова лінійка доглядової косметики не є створеною виключно для жінок. Знаменитість потурбувалася, аби чоловіки також могли знайти для себе необхідну продукцію для догляду за шкірою.