Про користь ромашки для шкіри обличчя відомо більше, аніж про те, як вона може допомогти волоссю. Cosmopolitan розповів про застосування лікувальної трави для догляду за волоссям.

Читайте також: Ідеальні кучері та пишний об’єм: які укладки з фільмів і серіалів 90-х варто повторити сьогодні

Користь ромашки для волосся та способи використання

Ополіскування волосся відваром ромашки сприяє його здоров’ю, блиску, а також може трішки освітлювати пасма. Аби цього досягти, потрібно ополіскувати волосся холодним ромашковим чаєм після миття голови або додавати 2-3 краплі олії ромашки в маску для волосся. Проте варто дізнатися більше про користь використання ромашки в догляді за волоссям.

  • Блиск волосся та насиченість кольору. Аби отримати такий ефект, зробіть маску для волосся з олій. Вам знадобиться 10 крапель олії ромашки та 20 мілілітрів оливкової, кокосової або мигдалевої олії. Нанесіть рідину на пасма та залиште на 1 годину. Потім залишки змийте теплою водою зі шампунем. Щоб колір після фарбування волосся був більш насиченим, візьміть хну без кольору і додайте туди кілька крапель олії ромашки. Отриману консистенцію розподіляйте по довжині волосся.

Ромашка для волосся
Ромашка для догляду за волоссям / Фото Unsplash

  • Проти лупи. Заспокоїти подразнену шкіру голови, зволожити її, прибрати лупу, сухість та зняти свербіж може ромашкова олія або чай.
  • Зволоження та пом’якшення. Олія ромашки чудово живить корисними речовинами волосся та шкіру голови. Якщо ви готуєте маски для волосся в домашніх умовах, то додавайте туди кілька крапель олії згаданої трави. Таким чином вологість зберігатиметься в структурі волоска довше, а ромашка сприятиме зміцненню і м’якості волосся.

Догляд за волоссям
Як доглядати за волоссям / Фото Unsplash

  • Допомагає зупинити випадіння волосся. Ромашка зміцнює волосяні фолікули, живить волосини зсередини, а також захищає вашу шевелюру від шкідливого впливу термоприладів, очищує шкіру голови від бруду та жиру, запобігає накопиченню бактерій і мікробів біля коренів волосся. Усі ці фактори призупиняють нормальний ріст волосся, тому ромашка допоможе його відновити.