Для багатьох процес створення макіяжу у візажиста є цілим ритуалом: сфотографуватися "до", "після", "під час", зняти відео, написати повідомлення усім друзям в соцмережах, що ви зайняті, паралельно вирішувати термінові робочі питання, а також розпитувати візажиста про кожен його наступний крок. Деякі із перелічених моментів не подобаються майстрам б’юті-сфери. Детальніше про це розповіла візажистка Анна Ковтун у відео на ютуб-каналі LUKI.
Дізнайтеся: Чого не потрібно робити під час манікюру: неочікувані відповіді nail-мастра
Що нервує візажиста?
- Клієнтки, які роблять селфі із різних ракурсів, чим заважають візажисту працювати. Особливо, коли потрібно намалювати рівну стрілку на повіці або зробити контур губ.
- Дівчата, які витрачають час на розмови по телефону (ще й на гучномовці), допоки візажист стоїть і чекає, щоб знову відновити роботу.
- Коли візажист просить закрити і розслабити очі, щоб нанести тіні на повіки. А натомість отримує відкриті очі, направлений вгору погляд та тремтячі повіки. Тобто контролювання процесу клієнтом. Якщо ви вже вибрали саме цього спеціаліста, то намагайтеся йому повністю довіряти.
Як потрібно себе поводити у візажиста / Фото Unsplash
- Запитання такого типу: "Чи протримається макіяж до завтра, бо мені потрібно саме на наступний вечір йти на певний захід, але в іншій країні?". Візажист не може брати на себе таку відповідальність, бо шкіра в літаку піддається зневодненню, обвітрюється та пересушується. Тому гарантувати якість макіяжу в таких умовах ніхто не може. Існує навіть ще гірший розвиток подій, коли після такого з’являється алергічна реакція, в чому звинувачують саме візажиста.
- Прохання клієнтки самостійно нафарбувати вії. Якщо вони це роблять акуратно, то проблем немає. Проте інколи люди самостійно псують собі макіяж, бо розмащують туш на повіці, де вже є тіні, а потім претензії до майстра.
- Коли макіяж вже повністю зафіксований, і в останній момент просять кардинально змінити колір губної помади.
- Відсутність почуття міри в жінок стосовно хайлайтерів, шимерів, ілюмінайзерів та інших продуктів із вмістом блискіток.
- Клієнтки, які зробили своєму обличчю декілька яскраво помітних ін’єкцій краси і просять максимально натуральний макіяж. Він вже в принципі не може виглядати природно.
- Неякісний татуаж брів.
Чому робота візажиста складна / Фото Unsplash
- Коли дівчата приходять зі своєю косметикою і розповідають майстру, як і чим вона повинна їх фарбувати.
- Проблемні обличчя. Якщо у вас акне чи підшкірний кліщ, то спочатку вилікуйте захворювання, а потім записуйтеся на прийом до візажиста.
- Робота з проблемними нареченими.
- Коли невідомі модельні агентства пропонують рекламу в обмін на макіяж для їхніх дівчат.
- Один момент в чоловічому макіяжі: вони не розуміють, що він них хоче візажист, коли просить подивитися вгору. А також, коли чоловіки під час всієї процедури сміються.