Багато жінок мріють зберегти пружність та щільність шкіри в будь-якому віці. Harper's Bazaar назвав помилки, які можуть вам завадити продовжити молодість шкіри.

Читайте також Вдома також потрібно бути красивою: 3 поради для домашньої укладки

Помилки у догляді за шкірою

  • Нехтування сонцезахисним кремом, яким потрібно користуватися не лише влітку, а й у будь-яку пору року. Аби захисти шкіру від ультрафіолетових променів, наносіть спеціальний засіб на обличчя, шию, ділянку декольте та руки.
  • Точкове лікування акне. Наносити продукт проти прищів лише на запалену ділянку на обличчі – помилка. Спеціалісти рекомендують використовувати проти прищів засоби зі зволожувальним ефектом та наносити їх повністю на обличчя.
  • Спати з макіяжем. Косметику завжди потрібно видаляти перед сном. Адже протягом дня на шкірі також накопичується бруд зі зовнішнього середовища та закупорюються пори.
  • Відмова від засобу надто швидко, бо немає результату. Якщо ви почали користуватися антивіковими доглядовими продуктами, то необхідно мінімум 3 – 4 тижні, аби побачити зміни, бо антивіковим кремам властиво накопичувати ефект.
  • Перевантажувати шкіру доглядовими засобами. Таким чином шкіра почне втрачати тонус та природне сяйво, а виглядатиме втомленою. Відчувайте міру в догляді, аби не виникли негативні наслідки.

Малопомітні фактори, які впливають на шкіру

Для того, щоб мінімізувати процес старіння, необхідно враховувати всі фактори, які можуть впливати на нашу шкіру, зазначає eucerin.ua.

Спосіб життя

Основна причина зовнішнього старіння шкіри – це окислювальний стрес. Тому при зміні способу життя ми повинні зменшити його наслідки.

Харчування

Фрукти та овочі, які забезпечують надходження антиоксидантів, допомагають обмежити шкідливий вплив вільних радикалів на шкіру.

Дуже багато антиоксидантів містяться в таких продуктах: морква, абрикоси, інші помаранчеві та жовті фрукти й овочі, чорниці, зелені листові овочі, солодкий перець, помідори, квасоля та інші бобові, риба (особливо лосось) та горіхи.

Куріння

Ця згубна звичка знижує еластичність та викликає потьмяніння шкіри. Відповідно куріння сильно прискорює процес старіння.

Догляд

На кожному етапі життя шкіра змінюється, тому догляд за нею має бути відповідний.