Смарагдовий манікюр може стати вдалим рішенням для тих, кому подобаються темні елегантні кольори, але на чорний не наважуються, пише Glamour. В осінньому сезоні 2020 в моді усі відтінки зеленого для нейл-арту.

До теми: Френч та логоманія: модні тенденції в осінньому манікюрі 2020

Модний осінній манікюр

Для осіннього манікюру обирайте такі кольори: глибокий малахітовий, смарагдовий, нефритовий. Також ви можете орієнтуватися на відтінки каменів в улюблених прикрасах, аби нейл-дизайн створював гармонійний тандем із вашим образом. Однією із переваг цього трендового манікюру в зелених відтінках є універсальність. Адже він підійде як для коротких, так і для довгих нігтів будь-якої форми.

Зокрема, смарагдовий манікюр можна створювати однотонним глянцевим або матовим. Аби його відтворити вам необов’язково звертатися до нейл-майстра. Однотонне покриття легко зробити самостійно в домашніх умовах.

Прихильниці оригінальних варіантів манікюру можуть спробувати мармуровий дизайн на нігтях. Із прикрасами та стразами для нігтів експерти не рекомендують експериментувати. Адже у цьому сезоні у тренді стриманість та елегантність навіть в манікюрі.