Випуск тіней Gucci Beauty анонсували на офіційній інстаграм-сторінці бренда. Б'юті-підрозділ Gucci вперше презентував палетку тіней для повік. Палетка складається з 12 відтінків, які підійдуть будь-якому тону шкіри.

Більше про косметику Живить і зволожує вночі: Ріанна представила нову маску для рук від Fenty Skin

Gucci Beauty представили дебютну палетку тіней для повік

Перша палетка тіней від Gucci Beauty отримала назву Palette Beauté Des Yeux Floral. Вона вийшла через місяць після презентації унікальної тональної основи-кушона від Gucci. Серед 12 різних відтінків тіней є атласні, металеві і матові текстури.

Відтінки з палетки Beauté Des Yeux Floral назвали на честь різних квітів. Серед них: матовий чорний Ancolie Noire, сріблястий Armoise Argentée, блискучий фіолетовий Iris Améthyste і персиково-рожевий Gardenia Rose та інші. Усі кольори є сильно пігментованими і їх можна змішувати між собою, тому підійдуть для створення різноманітних макіяжів.

Головною метою під час створення тіней для повік від Gucci Beauty була їхня стійкість. Вони вийшли у золотій палетці з квітковими принтами, на які виробників надихнув вінтажний стиль, та з дзеркалом всередині.

Palette Beauté Des Yeux Floral можна придбати в магазинах Gucci Beauty та в онлайн-ритейлерів. Палетка коштує приблизно 162 долари.

Палетка тіней
Унікальна палетка тіней від Gucci Beauty / Фото з інстаграму бренда

Gucci
Gucci створюють косметику й аромати / Фото з інстаграму бренда

Тіні
Як виглядають тіні на різних тонах шкіри / Фото Gucci Beauty

Реакція шанувальників

  • "Неймовірно";
  • "О мій Боже! Мені потрібні ці тіні";
  • "Ця палетка – дуже розкішна";
  • "Паковання красиве";
  • "Дуже красива палітра, що має квіткові відтінки часів королів, а також позолоту і кольори нашого часу на палетці".

Текст публікації Gucci Beauty в інстаграмі

Представляємо Palette Beauté Des Yeux Floral, першу палітру тіней для повік GucciBeauty. Вона має 12 відтінків: атласних, матових та металевих; високопігментований колір, який легко наносити та змішувати. Знімний лоток палітри означає, що після того, як відтінки закінчаться, охочі можуть перетворити футляр у чудовий предмет для будь-якого туалетного столика, наприклад, у коробку для ювелірних виробів, або зможуть замінити відтінки на піддон для заправки, який незабаром вийде на ринок. Дізнайтесь більше за посиланням у біографії.