У складі кокосової води міститься вітамін C. Тому її споживання є корисним для шкіри. Cosmopolitan назвав 4 причини, чому варто пити кокосову воду, якщо хочете мати красиву та здорову шкіру.

Дізнайтеся: Як схуднути без дієти та спорту: правила інтуїтивного харчування

Користь кокосової води для шкіри

  • Сприяє виробленню колагену. З віком інтенсивність природного продукування організмом колагену знижується. Проте він є необхідним для організму. Колаген потрібен для того, щоб не порушувався захисний шкірний бар’єр, не було почервонінь на шкірі, розширених пор та сухості. У 500 мілілітрів міститься денна норма вітаміну C, який стимулює вироблення колагену.
  • Зволожує. Заходи для підвищення гідратації є найкращим рішенням власниць сухої шкіри. У тому разі, якщо у вас жирна шкіра, то її стан буде ще гіршим, якщо ігнорувати зневоднення. Доглядові косметичні засоби для зволоження є незамінними, але за допомогою кокосової води можна проводити гідратацію зсередини.


Яка користь кокосової води для шкіри / Фото Unsplash

  • Прибирає сліди втоми. Коли ваш організм втомлюється, то починає живитися рідинами тіла. Зневоднення провокуватиме переміщення судин ближче до верхнього шару шкіри. Таким чином на обличчі можуть з’явитися видимі наслідки у вигляді темних кіл під очима та тьмяного відтінку шкіри. Окрім того, що вживання кокосової води забезпечує гідратацію, напій є джерелом природного цукру, який відновлює запаси енергії.
  • Природний антиоксидант. Вітамін C допомагає захистити клітини шкіри від шкідливих токсинів та негативного впливу факторів навколишнього середовища. Антиоксиданти, які містяться в кокосовій воді, також допомагають мінімізувати шкоду для шкіри від забруднень, суворої погоди та ультрафіолетових променів, які роблять її сухою, тьмяною та пришвидшують старіння.