У давньокитайській міфології та натурфілософії Інь-Янь – символ творчої єдності протилежностей у Всесвіті. Він є основою для напрямів мислення: даосизму та конфуціанству. Зображення символу люди використовують для сенсовного прикрашування свого тіла. 24 канал ділиться ідеями для татуювання у стилі "Інь-Янь".

Читайте також: Татуювання зі знаками зодіаку: цікаві ідеї

Яке татуювання із сенсом можна зробити

Концепція філософії Інь-Янь полягає у тому, що все у Всесвіті складається з протилежних, але взаємодоповнюючих сил: темряви і світла, сонця і місяця, добра і зла. Місія цих сил безперервно змагатися, але й одночасно зберігати рівновагу у Всесвіті, щоб все прогресувало та існувало разом з обома половинками Інь-Янь в тандемі.

Інь-Янь представлені у вигляді кола, розділеного на 2 рівні частини кривою лінією. Інь (чорна половина) символізує внутрішню енергію, яка є темною і нерухомою, а біля половини має зовнішню позитивну і яскраву енергію. Проте на кожній із частин є крапка протилежного їй кольору. Це означає, що вони переплетені і не можуть існувати один без одного. Тому зображення Інь-Янь на тілі є вдалим рішення для татуювання, якщо ви хочете, аби воно мало важливий сенс.

Ідеї для татуювання, які означають абсолютну рівновагу / Фото Instagram