На серйозні зміни наважилися модель Кайя Гербер – дочка Сінді Кроуфорд, молода мільярдерка та зірка американського реаліті-шоу Кайлі Дженнер, успішна модель польсько-єврейського походження Емілі Ратажковскі та британська актриса Міллі Боббі Браун, яка стала популярною у всьому світі завдяки одній із головних ролей у серіалі "Дуже дивні справи". Новое Время зробили добірку фото оновлених зачісок знаменитостей.

Більше трендів: Оригінальний тренд: реперка Megan Thee зробила райдужний експеримент зі своїм волоссям

Кайю Гербер, якій лише 18 років, із новим кольором волосся зафіксували на знімку папараці, коли вона покидала власне авто. Варто додати, що перехід із темно-русої дівчини до ефектної блондинки вдався.

Американська зірка Кайлі Дженнер не лише проекспериментувала з кольором волосся, а й зі стрижкою. Тепер красуня платинова блондинка з подовженим каре.

Зовсім нещодавно кардинально змінила імідж Емілі Ратажкавскі. Вона перефарбувалася із шатенки в білявку, чим шокувала 27 мільйонів прихильників, які підписані на неї в інстаграмі.

Вміє дивувати підписників і Міллі Боббі Браун. Актриса наважилася на висвітлення нижньої частини волосся. Зірка зробила омбре і поділилася результатом у вигляді нового фото в інстаграмі. За коментарями під публікацією, можна зрозуміти, що аудиторія в захваті.