Відома голлівудська акторка Ольга Куриленко опублікувала у своєму акаунті в інстаграмі світлини, на яких можна детально розгледіти її нову зачіску та колір волосся. Прихильники зірки висловили захоплення у коментарях до публікації.

Вам буде цікаво: Сяюча шкіра та пурпурові стрілки: ідея ніжного літнього макіяжу від Гейлі Бібер

Донедавна Ольга Куриленко була брюнеткою із хвилястим волоссям середньої довжини. Тепер потрібно звикати до оновленого іміджу зірки. Вона пофарбувала волосся у світліший відтінок та зробила трендову стрижку у стилі "Рейчел". Акторка довірила свою шевелюру майстрам салону Aviva Nail & Hair Salon, акаунт якого позначила у своїй публікації.

На своїй сторінці в інстаграмі Ольга розповіла, що давно мріяла повернутися до свого природного кольору настільки близько, наскільки це буде можливо.

Нарешті я знайшла час щоб зробити це. Це дуже близько до того кольору, з яким я народилася. Дуже дякую дорогій Ейбігал із салону Aviva за те, що здійснила таку чудову роботу,
– написала Ольга Куриленко.

На одному із фото Ольга показала процес фарбування волосся. Зірка зробила селфі, коли її пасма були загорнутими у багато шматочків фольги, аби отримати бажаний ефект від фарби. На знімку Ольга зовсім без макіяжу та із жартома надутими губами. Завдяки такій міміці можна розгледіти виразні вилиці моделі.

Підписники акторки були приголомшені її кардинальними змінами. Але відреагували позитивно. Усі коментатори фото зазначили, що Ольга виглядає прекрасно і їй дуже личить новий колір волосся та зачіска.