Існує 8 найпопулярніших та трендових форм нігтів. Cosmopolitan розповів про особливості кожної з них. Ви можете обрати одну і ніколи її не змінювати, а також можна спробувати усі 8 варіантів, аби переконатися, яка справді вам ідеально підходитиме.

Дізнайтеся також: Як врятувати зламаний ніготь: причини і поради

Які є форми нігтів

Нігті "балерина"

Останнім часом вони набрали неабиякої популярності. Такі форму на своїх нігтях створила навіть Кайлі Дженнер, фото якої можемо побачити на сторінці зірки в інстаграмі. Проте, аби вам вдалося надати своїм нігтям вигляду пуанта балерини, доведеться довго їх відрощувати. Коли довжина буде достатньою, потрібно спеціальною пилочкою підкорегувати нігті до конусоподібної форми, а потім позбутися кінчиків нігтьової пластини.

Овальні нігті

Таку форму легко відтворити навіть на найкоротших нігтях і вона виглядатиме вдало на будь-яких руках. Такий стиль вважають найідеальнішим для жінок, бо вигнутий край нігтя віддзеркалює вигин кутикули. Тому це вважається своєрідним дотриманням всіх правил перфекціоністів.

Звичайний квадрат

Якщо у вас надто вузька нігтьова пластина, то вам слід обрати квадратну форму нігтів. Вона візуально розгладить ваші пальці: прямий кінчик створює ілюзію додаткового розміру, тому нігті здаються ширшими, ніж є насправді.

Форма нігтів "стилет"

Такі нігті повинні бути довгими та закінчуватися гострою точкою. Вони виглядають зухвало, але також їх найбільш ймовірно зламати. Проте така форма здатна візуально подовжувати пальці і підійде жінкам, які мають невелику нігтьову пластину.

Заокруглений квадрат

Таку форму ще називають squoval nails. Вона представляє собою поєднання квадрату та овалу: нігті мають прямі боки та вигнутий верх. Завдяки м’яко заокругленим краям ніготь не таких сприятливий до пошкоджень. Зокрема, нігті такої форми завжди виглядатимуть естетично і додаватимуть жіночності рукам.

Мигдалевидні нігті

Зазвичай вони є довгими та мають конусний кінчик. Натуральні нігті такої форми схильні ламатися, бо є ослабленими на кінчиках. Власницям такого типу нігтів варто укріплювати їх спеціальними засобами.

Трикутний наконечник

Така форма нігті є однією із найекстравагантніших. Їхній кінчик гострий, як цвях, а боки залишаються прямими. Також такі нігті слід покривати гель-лаком, аби уникнути ламкості. Для створення цієї форми не знадобиться довго відрощувати нігті.

Круглі нігті

Щоб отримати такий результат, потрібно звичайну короткий округлий ніготь оформити в ідеальне півколо. Ця форма є довговічною класикою та личить усім. Якщо ви хочете зберегти хороший стан своїх нігтів надовго, то спробуйте зробити їх круглими.