Кріссі Тейген має понад 30 мільйонів підписників на своїй сторінці в інстаграмі. Майже до кожного фото у коментарях вони просили, щоб модель розповіла їм про свій догляд за шкірою обличчя. Кріссі записала ціле відео на цю тему, але потім в інстаграм-історії ще додала, що забула поділитися основним продуктом, який допомагає їй зберігати ідеальну шкіру.

До теми: Наче після прийому в косметолога: 3 продукти, які допоможуть зробити шкіру обличчя сяючою

Як мати ідеальну шкіру обличчя

Декілька років тому стан шкіри Кріссі Тейген не був хорошим. Вона також сміливо про це розповідає. Проте нещодавно зірка сказала: "Для вас добрі люди я визнаю, що останнім часом я пишаюся своєю шкірою і відчуваю себе собою". Побороти проблеми зі шкірою жінка змогла завдяки правильному комплексному догляду.

Кріссі продемонструвала на відео усі продукти, якими вона користується, та назвала їхню ціну. Найдорожчий засіб у її б’юті-арсеналі зволожувальний крем La Mer Creme De La Mer. Його ціна – 1550 фунтів за 500 мілілітрів.

Я знаю, що це дуже дорого, але я повинна бути чесною,
– додала Кріссі Тейген.

Окрім списку дорогої косметики, знаменитість поділилася справді дієвими правилами, які допоможуть кожній жінці. Вона наголошує на тому, що потрібно регулярно та правильно очищувати шкіру і користуватися хорошим SPF-захистом.

Завершальним етапом у рутині по догляду за шкірою американської моделі є використання спеціальної олії від MARA. Вона називає її своїм варенням для обличчя, тому що продукт робить її шкіру такою м’якою, як у дитини. Кріссі Тейген наносить олію на обличчя після очищення та розподіляє її легкими масажними рухами пальців.


Засіб для ідеальної шкіри / Скріншот Instagram / @chrissyteigen

Зірка не приховує того, що готова витратити усі гроші на догляд за шкірою. Вона завжди обирає для себе найкраще, бо є прихильницею природної краси. Тому у таких темах Кріссі відверта зі своїми шанувальниками.