Саллі Гершбер та Раяна Тригстада– зіркові hair-стилісти. Вони розповіли для InStyle про останні тенденції у стрижках та назвали 5 модних варіантів, як можна постригтися взимку.

Читайте також: Волосся у кольорі зими: як співачка Сіара змінила імідж

Модні стрижки зими 2021

Боб

Стрижка "боб-каре" є трендовою не лише завдяки тому, що личить майже всім типам обличчя, а й також вона практична. У 2021 можна буде взяти приклад із зачіски Каї Гербер, Лори Геррієр чи Габріель Юніон. Адже у тренді багатошарова текстурована версія бобу.

Невидимі шари

Таким чином можна вдало оновити свою зачіску, не втрачаючи значної частини довжини волосся. Метою стрижки є зняття частини ваги волосся, а саме видалення посічених кінців. Її можна робити на будь-якій довжині та текстурі локонів. Даний тип стрижки не відображається на довжині волосся і може бути непомітним для очей, але завдяки йому шевелюра отримує легкий та живий вигляд.

Махорка

Так називали популярну стрижку у 70-х, головною особливістю якої є нашаровування. Зачіску можна доповнити чубчиком. Вона буде вдалим варіантом для усіх типів волосся та різної довжини, а також підкреслить риси вашого обличчя. Зокрема, можливості для експериментів з укладкою махорка дає безліч.

Сучасна "Рейчел"

Стрижка головної героїні культового серіалу "Друзі" повертається в моду взимку 2021. Пасма волосся по боках обличчя красиво його обрамляють. Зачіска є не лише знаменитою, але й підходить усім жінкам, які прагнуть елегантно оновити свій образ.

Чубчик 70-х

Повернення hair-трендів минулого триває. Чубчик із 70-х буде стильним рішенням як взимку, так і на увесь наступний рік. Проте слід додати, аби чубчик мав привабливий і модний вигляд, вам знадобиться трішки часу і спеціальні засоби для волосся, щоб навчитися його вкладати.