Регулярне дотримання простих правил по догляду за волоссям сприяє привабливому вигляду чоловіків. І тут мова не лише про домашні ритуали краси. Esquire відкрив секрети, які знадобляться чоловікам на шляху до доглянутого волосся.

Вам буде корисно: Чи потрібно чоловікам голити бороду на карантині: пояснення дерматолога

Як правильно доглядати за волоссям чоловіку

  • Правильно вибирайте перукаря. Лише професіонал зможе підібрати для вас найкращий варіант стрижки по типу обличчя, за текстурою волосся та відповідно до останніх тенденцій. Говоріть багато із перукарем напередодні і детально пояснюйте, що саме ви б хотіли отримати в результаті.
  • Користуйтеся шампунем і кондиціонером. Найбільша помилка чоловіків у догляді за волоссям – це нехтування цими косметичними засобами. Більшість гадає, що нічого особливого не трапиться, якщо помити волосся таким самим гелем, як і все тіло. Щоб зрозуміти різницю, згадайте, як виглядає ваше волосся одразу після салону, коли перед стрижкою вам вимили голову із використанням професійного шампуню та кондиціонера. Тепер порівняйте цей стан із тим, коли ви миєте волосся вдома. Шампунь має спеціальні речовини, які призначені для очищення волосяного покриву, а кондиціонер володіє властивістю згладжувати волосяну кутикулу і запобігати її пошкодженню і сухості.


Доглянуте волосся у чоловіка / Фото Pexels

  • Сушіть волосся. Для чоловіків недостатньо просто витерти волосся рушником, щоб воно мало гарний вигляд. Оскільки вирівнювачем ви зможете його вкласти (якщо у вас коротка стрижка), то скористайтеся феном. І сушіть шевелюру в тому напрямку, в якому хочете, щоб вона залишилась до наступного миття.
  • Вибирайте продукти під власні потреби. Не завжди те, що нахвалюють ваші друзі, підійде саме вашому типу волосся. Перш ніж купувати дорогі засоби для догляду, проконсультуйтеся зі своїм перукарем. Він, як спеціаліст, визначить особливості вашого волосся та порекомендує, які компоненти повинен містити склад доглядового засобу, щоб підійти саме вам.
  • Вкладайте гелем. Тільки не перебільшуйте із продуктом, бо тоді волосся матиме брудний вигляд. Гелі для укладки волосся потрібні, щоб допомогти приручити неслухняні пасма, які постійно вибиваються за межі акуратної зачіски. Тому наносити гель потрібно точково та обережно.