Потрібно знати не лише про те, що допомагає вашому волосся, а й дізнайтеся що йому шкодить. Звички, які вже увійшли у вашу щоденну рутину, можуть провокувати ламкість, сухість, тьмяність та випадіння волосся. Про 5 із них розповіли на ютуб-каналі Шпильки.

Більше до цієї теми: Ідеальне волосся: рецепт простої маски від реп-виконавиці Cardi B

Чого не варто робити, якщо хочете мати здорове волосся

  • Мити волосся головою донизу. Таким чином надмірно розкриваються лусочки кутикули волосин, які відповідають за м’якість та блиск волосся, тому воно стає вразливим, більше заплутується і ламається.
  • Наносити маску на мокре волосся. Перед використанням спеціальної маски акуратно витріть волосся рушником. Коли воно буде надто мокрим, то не зможе спожити від складу маски усі корисні речовини. Бо мокрий волосяний фолікул наповнений молекулами води. Тому для маски немає місця, куди вона б могла проникнути.


Здорове та доглянуте волосся / Фото Pixabay

  • Розподіляти бальзам на корені волосся. Його призначення – зволожувати саме довжину волосся, а не шкіру голови. Коли він на неї потраплятиме, то закупорюватиме пори і порушуватиме роботу сальних залоз.
  • Замотувати мокре волосся у рушник. Бо тоді воно розтягується від загальної маси, а волосяна структура порушується. Потім ваша шевелюра стане ламкою.
  • Висушувати волосся головою вниз та без спеціальної насадки для фену. Як і під час миття, сушити волосся у такій позі не можна, бо пошкоджується волосяна кутикула. Також сушіть волосся феном зі спеціальною насадкою. У такий спосіб всі лусочки кутикули волосяного покриву закриваються та волосся стає гладеньким та блискучим.