Дрібні недоліки часто з’являються на шкірі обличчя. Вони можуть спричиняти дискомфорт, якщо їх невдало замаскувати. Cosmopolitan розповів, якої помилки не можна допускати під час цієї процедури.

До теми: Боротьба зі старінням: 5 способів захистити шкіру

Помилка під час маскування нерівностей на обличчі

Ханг Ванго каже, що створити макіяж мрії заважають недоліки, які є звичним явищем на шкірі обличчя. Він додає, що одним із найчастіших запитів від шанувальників його творчості є прохання розповісти, як правильно приховувати прищі і вугрі.

Візажист поділився єдиною помилкою, якої варто уникати, щоб мати ідеальний тон шкіри. "Я думаю, що найкращим способом приховати будь-які плями є використання коректора того ж відтінку, що і тональний крем", – пояснив Ханг. "Більшість людей використовують той самий (світліший) коректор, який використовують під очима, щоб замаскувати темні кола, але використання одного і того ж відтінку змушує все поєднуватися. Якщо ви використовуєте більш світлий коректор, ви точно виділите те місце, де є прищ".

Майстер з макіяжу Ханг Ванго рекомендує використовувати коректори у двох відтінках, аби висвітлити темні кола під очима та замаскувати прищі і плями на обличчі.