Стан шкіри та волосся є зовнішнім показником вашого здоров’я всередині. Організм повинен отримувати необхідну кількість потрібних вітамінів, які сприятимуть блиску та силі вашої шевелюри, пише Harper's Bazaar.

До теми: Як зміцнити волосся: рецепт дієвої маски з шоколаду

Корисні вітаміни для росту, зміцнення та відновлення волосся

  • Вітамін A – корисний тим, що допоможе зміцнити корені волосся, запобігає його випадінню та стимулює ріст, пом’якшує шкіру голови, сприяє нормальній роботі сальних залоз, бореться із лупою. На вітамін A багаті такі продукти, як морква, шпинат, диня, гарбуз, ананас.
  • Вітаміни групи B. Особливо корисним для волосся є вітамін B6 – це фолієва та пантотенова кислота. Коли її достатньо в організмі, то волосся росте міцнішим, а у разі нестачі волосини починають випадати, ламатися, кінці волосся січуться, а на шкірі голови може з’явитися свербіж. Шукайте цей вітамін у курячих яйцях, арахісі, помідорах, рибі, червоному м’ясі та капусті.
  • Вітамін C нормалізує кровообіг, зокрема на ділянці волосяного покриву голови. Таким чином волосся отримує достатнє живлення і росте швидше. Щоб збільшити вміст вітаміну в організмі, їжте цитрусові, болгарський перець, зелень.
  • Вітамін PP. Йому властиво стимулювати ріст волосся та підтримувати водний баланс в організмі. Велика кількість вітаміну міститься в коренеплодах та гарбузових.

Перш ніж почати приймати комплекс вітамінів для покращення стану волосся, ретельно підберіть їх саме для ваших індивідуальних потреб або проконсультуйтеся із трихологом.