60-секундний метод вмивання обличчя став популярним серед жінок, які прагнуть мати ідеальну шкіру. Першою закликала своїх підписників дотримуватися такого правила б’юті-блогерка та засновниця студії естетичної косметології LABeautyologist Наямка Робертс-Сміт, повідомляє Cosmopolitan.

Корисно знати: Тейпування обличчя – естетичний тренд: що це таке та як працює

Правило для вмивання обличчя 60 секунд

Наямка Робертс-Сміт наголошує, що обличчя потрібно вмивати протягом 60 секунд, аби очищувальний засіб міг насправді глибоко проникнути в шкіру. "Косметику, бруд та олії набагато важче видалити зі шкіри, ніж думає більшість людей", – розповідає блогерка. Важливо, щоб засіб для вмивання не лише розчинював залишки макіяжу та бруду на обличчі, але й прибирав їх повністю.

Завдяки 60-секундному вмиванню у вас є час очистити краї носа, ділянку під підборіддям та шкіру по лінії росту волосся. Це неможливо зробити якісно і дуже швидко. Багатьом техніка вмивання за правилом 1 хвилини здається очевидною та базовою, але її регулярне дотримання незабаром покаже помітний результат .

Прихильники методу Наямки Робертс-Сміт діляться власними досягненнями. Один користувач твітеру із псевдонімом Reddit написав: "Я вмиваю обличчя, дотримуючись правила 60 секунд, близько місяця, і я помітила наступне: більше немає нерівностей на чолі, текстура шкіри стала м'якшою, зменшилася кількість прищів та з'явилося природне сяйво".

Експертка з естетичної косметології рекомендує перед вмиванням обличчя також використовувати засіб для зняття макіяжу на масляній основі. Кожен із кроків подвійного очищення потрібно виконувати по 60 секунд: спочатку видаляєте залишки косметики міцелярною водою чи спеціальним молочком, а потім очищуєте обличчя ніжним засобом для вмивання.