Щоб відростити вії, потрібно витратити багато часу на їхнє відновлення і правильний догляд. Допоки ви працюєте над цим, то можете скористатися порадами для макіяжу очей від Cosmopolitan.

Також цікаво: Макіяж – це мистецтво: яскраві роботи візажистки Алі Хікс

Як зробити вії густими і довгими

  • Використовуйте пудру. Нанесіть туш на вії, як завжди, але, не давши їй висохнути, одразу розпиліть на віях пудру за допомогою спеціального пухнастого пензля. Після цього ще раз промалюйте вії тушшю.
  • Комбінуйте 2 кольори. Це дієвий лайфхак, ефект після якого буде помітним на будь-яких віях. Спочатку вам необхідно нафарбувати вії одним шаром чорної туші, а потім ще одним – кольорової (або коричневою, якщо ви брюнетка), і знову нанесіть чорну туш. Пігмент кольорового продукту вдало виділятиметься під чорним шаром і візуально додаватиме віям об’єму.
  • Промалюйте лінію росту вій. Щоб вії здавалися густішими, потрібно заповнити простір між кожною волосиною. Для цього наберіть на пензель зі скошеним кінцем чорної гелевої підводки або використовуйте стійкий олівець, і ретельно та обережно заштриховуйте лінію росту вій. Потім нанесіть туш звичним способом.
  • Починайте з кінця. Тут потрібно наносити спочатку на кінчики вій, давати їм трішки часу, щоб вони висохли, а потім переходити до фарбування всієї довжини вій. Коли ви утворюєте на кінчиках ефект потовщення, то вії здаються густішими.
  • Малюйте зигзагоподібними рухами. Якщо ви звикли малювати вії, просто проводячи щіточкою знизу вверх, то змініть цей стиль на зигзагоподібний: коливальними рухами зліва направо і навпаки наносіть туш на вії. Таким чином на кожну з ним потрапляє більша кількість продукту.
  • Маленька стрілка. Щоб візуально подовжити вії, не потрібно малювати повноцінну стрілку підводкою. Достатньо лише створити чорну стрілочку на внутрішніх кутиках очей, але зробити довшою і вивести за кутик на 1-2 міліметри.