У макіяжі очей також є простір для експериментів. Ви можете наносити тіні для повік різноманітних відтінків та текстур, туш для вій також необов’язково повинна бути чорною, а варіанти оригінальних форм стрілок допоможуть вам самовиразитися. Vogue відкрив декілька секретів, які допоможуть ефектно підкреслити ваш погляд.

Вам буде цікаво: Яскравий макіяж для темного відтінку шкіри: приклад моделі Жасмін Тукс

Як зробити яскравий макіяж очей

  • Висвітлити. Яскравішим погляд зробить застосування консилера навколо очей. Нанесіть трішки продукту під очі та на внутрішні кутики.
  • Виділіть. Найкраще очі допоможуть виділити "котячі" стрілки або інша оригінальна форма. Візьміть підводку для очей із хорошою ручкою та дозвольте собі фантазувати.
  • Закрутіть і подовжте. Аби отримати ефект довгих і об’ємних вій, скористайтеся спеціальними щипцями для завивки вій та чорною тушшю.
  • Експериментуйте. Вдалим вибором буде поєднання тих кольорів тіней для повік, на які ви раніше не наважувалися. Оскільки нижня частина обличчя залишатиметься не нафарбованою, то яскравий макіяж очей виглядатиме доречно.
  • Обрамлення обличчя. Тут йтиметься про брови. Адже саме вони можуть кардинально змінити вигляд вашого обличчя. Не забувайте підкорегувати брови спеціальним олівцем або тінями і зафіксувати гелем.

Ідеї для макіяжу очей під час носіння маски / Фото Instagram