Інколи, самі того не розуміючи, ви пошкоджуєте волосся. Harper's Bazaar назвав причини, чому волосся випадає, стає ламким і втрачає здоровий блиск.

Вам буде цікаво: Як модно пофарбувати волосся: експерти назвали трендовий колір для осені та зими 2020

Чому волосся пошкоджене

  • Гормональний дисбаланс. Стан волосся може залежати навіть від менструального циклу. Коли в організмі високий рівень естрогену, то шкіра покращується, а волосини стають товщими та більш блискучими. Проте коли естрогену недостатньо (а це трапляється за 3-7 днів до початку менструального циклу), то волосся більш сприятливе до забруднення та слабкості.
  • Неправильне харчування, стрес, хвороби. Живильні компоненти повинні потрапляти у волосяні фолікули разом із поживними продуктами, які необхідно включити у свій раціон. Зазвичай волосся отримує недостатню кількість вітамінів, бо їх забирають основні органи.
  • Використання шампуню, який не підходить вашому типу волосся. Засоби для миття волосся можуть нашкодити йому, якщо підібрати їх неправильно. Склад шампунів буває надто агресивним і некорисним для вашого типу волосся. Тому обирайте їх ретельно.
  • Користування термоприладами. Фени та випрямлячі руйнують волосяну кутикулу. Висока температура провокує ламкість та сухість волосся, позбавляє їх природного сяйва. Тому варто застосовувати термозахист і прилади з керамічним покриттям.
  • Недостатня кількість кондиціонеру для волосся. Будь-якому типу волосся необхідне належне зволоження. Особливо для фарбованої шевелюри потрібно використовувати кондиціонер. Проте, навіть застосовуючи цей зволожувальний засіб, він може не дати бажаного результату, якщо ви триматимете його на волоссі мало часу. Також слід правильно наносити кондиціонер: втирайте його у волосся, починаючи зі середини довжини, а закінчуючи на кінцях, і залиште на 10 хвилин, а потім змивайте.