Відома модель Пріянка Чопра і знаменита акторка Дакота Джонсон нещодавно зробили модне фарбування волосся. Hair-стилісти припускають, що babylights стане хітом 2022 року.

Цікаво також Епатаж – це модно: блискучі нитки у волоссі стали новим hair-трендом

Новий тренд – Чопра і Джонсон зробили babylights

Нова зачіска – ідеальне рішення для початку року. Актуальним hair-трендом є babylights. Минулого тижня Дакота Джонсон продемонструвала пляжні локони зі світлими вкрапленнями у своєму каштаново-коричневому волоссі, коли гуляла у Санта-Моніці.

Волосся
Стильне фарбування волосся Дакоти Джонсон / Фото Vogue

Згодом Пріянка Чопра також зробила стильне оновлення укладки. Вона зафіксувала своє б'юті-перевтілення у тимчасових історіях в інстаграмі. Зіркова красуня позувала зі світлими пасмами і додала підпис: "Новий рік, нове волосся!". На відео індійська модель і акторка махала скуйовдженими кучерями з одного боку в інший.

Стрижка
Пріянка Чопра в новому іміджі / Фото Cosmopolitan

Babylights є найбільш природним способом освітлення волосся, особливо темного. Ця техніка передбачає фарбування світлим кольором тонкі пасма. Не варто плутати babylights з меліруванням, коли колорист промальовує більші частини волосся. Якщо вам до вподоби ефект вигорілого на сонці волосся, то babylights чудово впорається з цим завданням.

Також світлі відблиски у шевелюрі допомагають привернути увагу до рис обличчя, візуально додають волоссю об'єму. Зокрема, за таким фарбуванням легко доглядати – вам не доведеться кожні 6 тижнів оновлювати колір.