В Україні вперше було винайдено та запатентовано авторську систему фарбування волосся "Пінні бані" українською колористкою Наталією Головченко. Переваг у цієї процедури дуже багато.

Вам буде цікаво Гейлі Бібер, Аня Тейлор-Джой, Джіджі Хадід показують трендове фарбування волосся: 3 стильні фото

Фарбування волосся "Пінні бані" від Наталії Головченко

Той, хто хоч раз спробував "пінні бані" вже не зможе фарбуватися за допомогою іншої техніки. Адже "пінні бані" підвищують стійкість кольору, що є основним запитом у багатьох дівчат. Додавання активних компонентів під час фарбування покращує структуру волосся. Для клієнтів зі зіпсованим волоссям – це порятунок, а для тих, клієнтів, які бояться пошкодити волосся – "пінні бані" – це рішення. Особливо, якщо ви хочете отримати "блонд".

Чимало красунь мріють про розкішний, дорогий "блонд", але отримують його далеко не завжди і в силу того, що доводиться вибирати або здорове волосся або звабливі біляві пасма, повертаються до темніших кольорів, в іншому випадку – продовжують освітлювати і наслідки бувають вкрай сумні. "Пінні бані" вирішують цю споконвічну проблему білявок. Система дозволяє створити дорогий, шикарний та головне чистий "блонд" без жовтизни та смуг.

Наталія Головченко
Авторка системи фарбування "Пінні бані" / Фото Наталії Головченко

Матеріали
Матеріали для проведення процедури "Пінні бані" / Фото Наталії Головченко

Фарбування
Суміш для фарбування волосся / Фото Наталії Головченко

Ще однією безперечною перевагою фарбування "пінними банями" для клієнта є те, що колір залишається насиченим і не вимивається у брудні відтінки.

Оскільки фарбування це все ж таки хімічний процес, клієнти часто турбуються про те, щоб не нашкодити своєму здоров'ю, особливо це люди, які схильні до алергії та вагітні. "Пінні бані" – максимально безпечні. Були випадки, коли клієнт приходив із лущенням шкіри голови і після фарбування воно проходило.

Це схоже на диво, але ні, це чітко продумана система фарбування, яка відкриває клієнтам великий вибір кольорів та відтінків, а найголовніше – чистих і стійких.

Дивіться роботи Наталії Головченко, виконані за допомогою авторської системи фарбування "Пінні бані"